Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
Співробітництво з міжнародними фінансовими установами

Україна протягом багатьох років активно і результативно співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями (МФО), діяльність яких спрямована на сприяння в реалізації інфраструктурних, інституційних та системних проектів у різних країнах світу. Таке сприяння здійснюється шляхом довгострокового кредитування та надання консультацій.

З метою залучення додаткового фінансування на прийнятних умовах, Укравтодор постійно проводить консультації з представниками МФО, банківських установ, іноземних інвесторів та інших фінансових інституцій. Варто сказати, що на сьогоднішній день поміж інших найбільш вдалими є переговори саме з МФО. Саме МФО, не зважаючи на фінансову кризу і значне падіння кредитного рейтингу України, продовжують підтримувати реалізацію великих інфраструктурних проектів в Україні, зокрема у дорожній галузі. Укравтодор є єдиним органом центральної виконавчої влади в Україні, який має значний за обсягом проектний портфель із МФО.

Враховуючи той факт, що вартість довгострокового користування кредитними ресурсами МФО є найнижчою у порівнянні з пропозиціями інших фінансових інституцій, а підготовка та реалізація проектів є найбільш ефективною, прозорою та передбачуваною, наразі співпраця з МФО залишається одним із найпріоритетніших напрямів співробітництва з іноземними партнерами.

Зокрема, з 2000 року за рахунок коштів МФО та співфінансування з боку України здійснюється ремонт і реконструкція автомобільних доріг України, де така робота супроводжується незалежними професійними інженерами зі світовим досвідом, а роботи ведуться провідними будівельними компаніями, як вітчизняними, так і зарубіжними.
До основних МФО, з якими співпрацює Укравтодор, відносяться: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР, 3 проекти), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ, 1 проект), а також Світовий банк (1 проект)

03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua