Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
Навчальний центр м. Біла Церква

Навчальний центр по підготовці, перепідготовці і підвищенню
кваліфікації кадрів для освоєння нової техніки і технології

09109, Київська область, м. Біла Церква, вул. Київська, 113 /8-04463/
http://www.n-centr.com.ua/, n_centr@ukr.net

БАТАРЧУКОВ Олександр ВасильовичДиректор т/ф. 5-22-91
Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами, професійне навчання громадян.
Уже понад 50 років поспіль сюди постійно приїздять навчатися та здобувати новий фах працівники дорожньої галузі України.
Для освітньої діяльності Навчальний центр пройшов атестацію і отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України серії АВ №529821, яка надає можливість до 2020 року навчати за професіями:
- водії транспортних засобів категорій «В», «С», «ВС», «Д», «Е»;
- машиніст автогрейдера;
- машиніст екскаватора;
- машиніст котка самохідного з рівними вальцями;
- машиніст укладача асфальтобетону;
- машиніст бульдозера;
- машиніст змішувача асфальтобетону пересувного;
- стропальник;
- машиніст скрепера;
- електрогазозварник;
- секретар-друкарка.
Для підготовки водіїв транспортних засобів Навчальний центр пройшов акредитацію МВС України і отримав сертифікат серії ДДАІ №000443, що дає право до 2015 року на підготовку водіїв транспортних засобів категорій А1, А, В, С та перепідготовку на категорії С, Д1, Д, СЕ.
Щоб забезпечити виховний процес на професійному рівні, Білоцерківський Навчальний центр має все необхідне: 14 кабінетів, технічну бібліотеку, актовий зал, 7 лабораторій, майстерню, та інші приміщення. На території Навчального центру розміщений майданчик початкового водіння. Навчально-матеріальна база та якість підготовки спеціалістів висока. Велика увага приділяється питанням охорони праці, медичного забезпечення та етики водія. Крім того, є всі можливості для підвищення кваліфікації спеціалістів дорожньо-будівельних професій. Всі кабінети, лабораторії, майстерні та інші допоміжні приміщення відповідають вимогам нормативних документів. Створені умови для використання в навчанні комп'ютерних технологій.
Усі викладачі – кваліфіковані працівники, вони мають відповідну освіту, фаховий рівень, багаторічний педагогічний досвід, успішно пройшли атестацію комісією Департаменту ДАІ.
Слухачі курсів з інших міст забезпечуються гуртожитком.
Керівництво Навчального центру докладає багато зусиль для покращення якості роботи, методів підготовки спеціалістів, розвиває навчально-матеріальну базу, постійно удосконалюється навчальні плани і програми, відповідно до вимог чинного законодавства.

Приймальня директора
04563 522 91
Навчальна частина
04563 515 14
Бухгалтерія
04563 559 84
Гуртожиток
04563 623 86
03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua