Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі дозвільних документів на провадження діяльності у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Державною службою автомобільних доріг України розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі дозвільних документів на провадження діяльності у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування» з метою приведення нормативно-правових актів у сфері транспорту у відповідність до законодавства України з питань дозвільного характеру.
Проект акту розміщено 04 листопада 2011 року на офіційному сайті Укравтодору www.ukravtodor.gov.ua .
Пропозиції до проекту приймаються на протязі одного місяця у письмовому вигляді на адресу 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9 Державна служба автомобільних доріг України, а також за адресою 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11 Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва.
Іншу необхідну інформацію можна отримати у Відділі правової роботи та управління державною власністю за тел. 287-01-18, електронна адреса stas@ukravtodor.gov.ua та у Департаменті стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України за тел. 351-49-06.

проектПостанови.rar
03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua