Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
Співробітництво між Україною та Російською Федерацією


2 лютого 2007 року був підписаний протокол про наміри між Державною службою автомобільних доріг України та Федеральним дорожнім агентством Міністерства транспорту Російської Федерації щодо розвитку автомагістралей Москва – Київ і Москва – Сімферополь.
Щодо автомобільної дороги Кіпті – Глухів – Бачівськ (на Брянськ), яка є складовою маршруту Москва-Київ і суміщається з Критським міжнародним транспортним коридором № 9, у 2006 році були розпочаті ремонтно-будівельні роботи. На сьогоднішній день відкрито рух транспорту в Чернігівській області, завершуються ремонт дороги в Сумській області.Автомобільна дорога за маршрутом Москва – Харків – Сімферополь.Укравтодором розроблено ТЕО та розпочата розробка проекту будівництва ділянки протяжністю 48,8 км автомобільної дороги від кордону з РФ (КПП Щербаківка) до автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський.
На ділянці автомобільної дороги Харків-Новомосковськ завдяки виконанню ремонтно-будівельних робіт (приведення до параметрів I категорії) відкрито рух автотранспорту.
На ділянку Новомосковськ-Сімферополь розроблено ТЕО, але через відсутність фінансування подальші роботи поки призупинені.
03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua