Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
Дорожня галузь України

Шановні друзі!

Журнал «Дорожня галузь України» уже восьмий рік поспіль всебічно висвітлює роботу працівників однієї з найважливіших галузей держави, інформує своїх читачів про нові розробки, технології в дорожньому будівництві, сучасні матеріали, знайомить із провідними українськими та світовими компаніями, нормативними документами, науковими досягненнями, розповідає про яскравих і неординарних людей, яких так багато в дружній сім’ї дорожників України, а також консультує щодо особливостей дорожньої техніки та з інших важливих питань професійної діяльності.

Інформація, розміщена на сторінках журналу, постійно в центрі уваги кожного працівника дорожньої галузі нашої держави. Часопис видається на високому поліграфічному рівні й по праву вважається кращим галузевим виданням України.

Сподіваємось, наш журнал стане вашим надійним другом, порадником, консультантом у професійній діяльності. Ми щиро вболіваємо за розвиток галузі автомобільних доріг України і віримо, що наша діяльність сприятиме полегшенню реалізації ваших задумів.

Графік виходу журналу у 2014 році:

ЛЮТИЙ

КВІТЕНЬ

ЧЕРВЕНЬ

СЕРПЕНЬ

ЖОВТЕНЬ

ГРУДЕНЬ

Оформити передплату ви можете безпосередньо через редакцію, зателефонувавши нам за номером (044) 451-72-24, (044) 287-72-23.

03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua