Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
ДАК `Автомобільні дороги України`

Публічне акціонерне товариство
"Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
03150, м. Київ-150, вул. Горького, 51 /8-044/
E-mail:mail@rou.org.ua http://www.adu.org.ua/

Компанію утворено на виконання Указу Президента України від 08.11.2001 №1056 “Про заходи щодо підвищення ефективності управління дорожнім господарством України” і постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 №221 “Про утворення відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.

Засновником, вищим органом і єдиним акціонером Компанії є держава в особі Державної служби автомобільних доріг України.

Компанію було утворено шляхом передачі майна державних підприємств, що входили до складу Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг, дочірнім підприємствам.

На весь розмір зареєстрованого статутного фонду Компанії випущено акції, 100 відсотків яких закріплено у державній власності із забороною їх відчуження, використання для формування статутних фондів будь-яких суб’єктів господарювання, передачі в управління будь-яким особам та вчинення будь-яких дій, наслідком яких може бути відчуження цих акцій з державної власності, зокрема передача в заставу, до прийняття окремого рішення щодо приватизації Компанії.

Дочірні підприємства ведуть виробничу діяльність відповідно до Господарського кодексу України.

Функція апарату управління (материнської компанії) ПАТ „ДАК „Автомобільні дороги України” - управління дочірніми підприємствами, що входять до її складу. Компанія визначає структуру, штатний розклад, порядок оплати і стимулювання праці працівників, створених нею дочірніх підприємств, філій.

Виконавчим органом управління Компанією, який здійснює оперативне керівництво її поточною діяльністю є правління у складі 5 осіб.

Наглядова рада є органом Компанії, який з метою захисту інтересів акціонера здійснює контроль за діяльністю правління Компанії та складається з 5 членів .

Ревізійна комісія здійснює перевірки господарсько-фінансової діяльності Компанії. та складається з 3 членів
СТЕЛЬНЯКОВИЧ
Сергій Якович
Голова правління226-21-04, т/ф 287-52-34
ГАЛАЩУК
Ігор Богданович
Заступник голови правління499-13-06
ДАНКЕВИЧ
Ігор Васильович
Заступник голови правління 287-65-45
СИРОТИНСЬКИЙ
Тарас Романович
Заступник голови правління 287-72-12

03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua