Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
Лікувально-реабілітаційний центр ім. В.Т. Гуца

Лікувально-реабілітаційний центр Державної служби автодоріг України створений для обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів, які мають захворювання нервової, серцево-судинної системи, хребта і суглобів, шлунково-кишкового тракту, органів дихання. Центр обслуговує насамперед працівників дорожньої служби (в першу чергу-ліквідаторів аварії на ЧАЕС), а також надає медичні послуги усім бажаючим.
Оздоровчий центр розміщений в 24 км. від Києва по Житомирській трасі в мальовничій лісопарковій зоні. Ділянка має природну рослинність – мішаний ліс з галявинами, вкритими луговою травою, старий яблуневий сад. Доріжки з твердим покриттям, дерев'яні альтанки, спортивний майданчик, нічне освтілення території, клумби з квітами – все створено для ефективної реабілітації та відпочинку хворих.
Оздоровчий центр має стаціонар на 100 ліжок (терапевтичне та неврологічне відділення) з належними побутовими умовами (одно-, двомісні палати та палати "люкс" з двох кімнат) і лікувально-діагностичне відділення, оснащене сучасною діагностичною і лікувального апаратурою.
Гордість центру - його діагностична база. Це - ендоскопічний кабінет, оснащений апаратурою японської фірми "Олімпас"; кабінет ультразвукової діагностики, де є можливість обстеження не лише внутрішніх органів, а й створення кольорової карти кровотоків, доплерівського обстеження судин, серця, молочних залоз; комп'ютерний томограф, що дає змогу робити пошарові рентгенівські знімки; прилади для цілодобового запису ЕКГ та AT (холтерівське моніторування); спіро-аналізатор японського виробництва (прилад для обстеження дихальної системи), апаратура для реоенцефало-графії, реовазо графії, фонокардіографії.
В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій. У разі необхідності надаються консультації в провідних науково-дослідних інститутах Києва.
Для послуг пацієнтів - сучасні вітчизняні та зарубіжні апарати імпульсної електротерапії, ультразвукової та магнітотерапії, лікування мікрохвилями, кабінет парафіно-озокеритових аплікацій. Допомогти хворим ногам діабетичні нейроангіопатії, облітеруючий ендартеріїт, лімфостаз) можуть апарати для масажу кінцівок стисненим повітрям та хвилею масажу змінним електростатистичним полем (нещодавно запатентований у Німеччині апарат "Хівамат-2000"). В кабінеті лазеротерапії можна полікуватися в залежності від показань чотирма видами лазерів. При захворюваннях ясен допоможе гідро-лазерний масаж.
Давно відомо, що одним з найефективніших методів лікування проблем з хребтом є тракція (витяжіння). Пацієнти центру мають змогу пройти таке лікування за допомогою тракційного стола з комп'ютерним супроводом для точного розрахунку і дозування навантаження (апаратура виробництва Німеччини). База для бальнеотерапії - сучасні ванни (відпускаються біля двадцяти видів ванн з лікувальними добавками), душевий масажний бокс "Арес", душева кафедра, ванна для підводного душу-масажу AGUADELICIA.
До послуг пацієнтів - три стоматологічних кабінети з новою німецькою та американською апаратурою, сучасними іноземними композитними матеріалами, працює зубопротезна лабораторія, де виконуються всі види протезування, в тому числі із застосуванням новітніх технологій, таких як металокераміка.
Для проведення занять з лікувальної фізкультури передбачені басейн та спортзал 231 кв.м., оснащений сучасними багато-функціональними тренажерами, орбітреком та велотренажерами з електронним дисплеєм, можливістю автоматичного розрахунку навантаження на пацієнта в залежності від стану його здоров'я і мети тренування.
Правом отримання пільгових путівок користуються учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій. Інші категорії споживачів можуть оздоровитись та пройти курс лікування в ЛРЦ на платній основі.
Перелік послуг,
які надаються за додаткову плату особам, що оздоровлюються на платній основі у 2011 році.
Платні послуги лікування_01032012.docПлатні послуги проживан_2012.docфіз процедури ціни2011 платні.docфіз процедури ціни2011 амбулаторні.doc

Адреса лікувально-реабілітаційного центру та телефони для довідок:
255260 Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Капітанівка, вул.Радянська, 4.
Директор ЛРЦ 424-66-35
Чергова 424-01-78
Начмед (050)-411-33-67
(066)-236-70-82
(050)-468-90-45
03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua