Державна Служба Автомобільних Доріг України
Головна сторінка
Урядовий портал | Мапа сайту    Укр | Рус | Eng 
Пошук
На Київщині дорожники відпрацювали взаємодію з комунальниками та силовими структурами у зимовий період
11/05/2013

Організація роботи в умовах сильного снігопаду й у разі утворення транспортних заторів – завдання, що постало перед Службою автомобільних доріг у Київській області в ході командно-штабних тренувань з відпрацювання взаємодії в осінньо-зимовий період з комунальними службами та підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій, Департаменту ДАІ та Міністерства оборони України.
За легендою тренувань, на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса поблизу сіл Глеваха, Віта Поштова та Ставище внаслідок сильного снігопаду утворилися затори транспорту, що унеможливило рух в столичному напрямку.

Для вирішення цієї проблеми Службою автомобільних доріг України в Київській області було організовано формування сил та засобів з очищення автодороги та посипання її протиожиледною сумішшю, що дало змогу нарядам дорожньо-патрульної служби ДАІ у Київський області належним чином забезпечити безпеку та безперебійність руху.

Мета проведеного тренування – відпрацювати з комунальними службами та підрозділами силових відомств порядок протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Так в рамках заходу окрім розвантаження шляхів сполучення було практично відпрацьовано розгортання пунктів обігріву та надання першої медичної допомоги при обмороженні, а також взаємодію сил і засобів дорожніх і комунальних служб з підрозділами ДСНС України, Департаменту ДАІ та Міністерства оборони України у разі порушень в роботі систем життєзабезпечення та у випадку ДТП з тяжкими наслідками.

Подібні ж тренування вже проведено регіональними Службами автомобільних доріг та обласними підрозділами силових відомств вже в 17 регіонах України.

Найближчим часом механізм взаємодії у разі виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період відпрацюють у Луганській, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Миколаївській, Сумській та Черкаській областях.


Прес-служба Укравтодору
03680, МСП, м. Київ-150, вул.. Фізкультури, 9      e-mail:kae@ukravtodor.gov.ua